Публікації
10:36
9 Січня
347

Німеччина виключила Україну зі списку країн підвищеного ризику: спрощуються правила в’їзду

Публікації

З 9 січня Німеччина виключить Україну з переліку країн зони високого ризику зараження ковідом. Для українців скасують низку правил для в’їзду в країну.

Як повідомляє «Європейська правда», про це пише DW із посиланням на інформацію Інституту імені Роберта Коха (RKI).

З 9 січня спеціальні правила не застосовуватимуться до подорожніх із України. Вони підлягатимуть лише загальним правилам в’їзду до Німеччини: усі старші за 6 років зобов’язані пред’явити негативний тест на коронавірус або ж сертифікат про повний курс вакцинації чи довідку про нещодавнє одужання.

Україна перебувала в переліку країн зони високого ризику для Німеччини з 10 жовтня 2021 року. В’їзд дозволявся у разі гострої потреби або за наявності сертифікату повної вакцинації від COVID-19. При цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати при собі підтвердження реєстрації при в’їзді. Ті, хто мали право на в’їзд у Німеччині, але не були повністю щепленими проти коронавірусу, повинні були відбути 10-денний карантин. Вийти з нього можна було лише за п’ять днів після приїзду за результатами негативного тесту.

Зазначимо, що на онлайн-мапі МЗС Україні оновлені правила в’їзду поки не вказані.