Публікації
10:23
12 Червня
1508

Наслідки ракетного удару у Чорткові: що відомо

Публікації

Увечері суботи, 11 червня, під час повітряної тривоги у Чорткові, що на Тернопільщині, пролунали вибухи. Внаслідок ракетного удару постраждали 22 особи, а у самому місті тимчасово відключили постачання газу.

Про це на раді оборони 12 червня повідомив очільник ОВА Володимир Труш.

«О 21:46 було чотири “прильоти”. За попередньою інформацією, ракети вилетіли з акваторії Чорного моря. Зруйновано частину воєнного об’єкту і також цивільних (будинків – авт.). Постраждали чотири 5-поверхових будинки з цивільним населенням», — розповів він.

За інформацією очільника ОВА, внаслідок ракетного удару постраждали 22 люлини, серед них — діти. Жертв немає.

«Було виключено постачання газу в місті Чортків, тому що одна з ракет потрапила у газову трубу. Внаслідок цього стався витік газу та загоряння», — повідомив Володимир Труш.

Він додав, що працівники відповідних служб обіцяють до кінця дня 12 червня відновити постачання газу.

«Внаслідок детонації був пошкоджений газопровід, виникла пожежа. Підрозділами ДСНС вона була ліквідована, а також здійснювались пошуково-рятувальні роботи на завалах. Рятувальниками врятовано 12 осіб, з них двоє — діти», — розповів начальник Головного управління ДСНС у Тернопільській області Віктор Маслей.

За його словами, наразі у місті розбирають пошкоджені частини будівель та документують пошкоджене майно цивільного населення. На місці події працюють поліцейські та  піротехніки разом із надзвичайниками.

 

 

Автор:
Теги війна