Публікації
17:12
5 Січня
310

Наприкінці січня у «Дії» можна буде отримати COVID-сертифікат про бустерне щеплення — МОЗ

Публікації

В останні дні січня користувачі «Дії» зможуть згенерувати COVID-сертифікат після третього щеплення проти ковіду. Він формується так само як і решта документів — за запитом громадянина та діятиме 9 місяців.

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

«​​COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з’явиться наприкінці січня. Доти усі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію», – йдеться у повідомленні.

Щоб отримати новий цифровий документ, достатньо надіслати запит на порталі чи у застосунку Дія не раніше останніх чисел січня, звісно, вже після самого щеплення.

«Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документу — він буде чинним 270 днів», – пояснює МОЗ.

Крім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустерну дозу, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна буде отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря.