Публікації
11:04
22 Вересня
520

Найчастіше від ускладнень ковіду помирають люди віком понад 60 років. Таких 82% – Ляшко

Публікації

За весь час пандемії в Україні померли 54 919 осіб, з них 44 940 – люди віком понад 60 років. Вони найвразливіші до коронавірусу.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я, цитуючи очільника структури Віктора Ляшка.

“82% всіх померлих від COVID-19 – це літні люди віком понад 60 років. Тому вакцинація цієї групи людей залишається пріоритетом МОЗ. Зараз в Полтавській області завершується пілотний проєкт мобілізації на вакцинацію саме старшого населення. В двох громадах волонтери заздалегідь запрошували людей на вакцинацію, утворювали організовані колективи і потім мобільна бригада одномоментно щепила всіх охочих. Таким чином динаміка вакцинацій збільшилась в рази і саме серед людей віком 60+”, – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він пояснив, що людям, особливо пенсіонерам, надавали доказову інформацію про безпечність та ефективність вакцин, а також відповідали на їхні питання.

Тим часом на офіційній сторінці Ради нацбезпеки України щодня оновлюють статистику з темпами вакцинації в країні. Відповідно до цих даних, станом на 21 вересня в Тернопільській області вакцинували вже 141 713 людей.  З них 38 337 – це люди літнього віку. У відсотковому співвідношенні це майже третина від усіх вакцинованих – 27,1%.

Джерело: health-security.rnbo.gov.ua/vaccination

Якщо ж говорити про тих, хто отримали дві дози вакцини, то загалом на Тернопільщині таких вже 114  тисяч 51 людина. З них 30 992 – люди старшого віку. А це 27,2% від загальної кількості вакцинованих.

Джерело: health-security.rnbo.gov.ua/vaccination