Публікації
10:50
29 Жовтня
208

На вакцини і ліки від Covid-19 для світу потрібно 23 млрд доларів – ВООЗ

Публікації

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що для забезпечення населення світу вакцинами та ліками від COVID-19 до вересня 2022 року потрібні 23,4 мільярда доларів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Якби 6,8 мільярда доз вакцини, введені досі у всьому світі, були розподілені справедливо, ми досягли б нашої мети в 40 відсотків до теперішнього часу в кожній країні», – заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус.

Африканське бюро ВООЗ заявило, що лише 10 відсотків із 54 країн африканського регіону досягнуть 40-відсоткового цільового показника до кінця року, якщо не буде вжито додаткових заходів.

Група зі ста колишніх очільників країн та міністрів урядів закликала нинішніх лідерів «Групи двадцяти» використати саміт у Римі, який має відбутися цими вихідними, щоб домовитися про те, як передати надлишки вакцини країнам з низьким рівнем доходу.

У листі до прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі вони наголошують, що до кінця місяця Сполучені Штати, Європейський Союз, Велика Британія та Канада накопичать 240 мільйонів невикористаних вакцин, як доставлять до країн, що більше їх потребують.