Публікації
11:10
30 Січня
160

На українських вокзалах перевірять підвісні люстри

Публікації

Укрзалізниця розпочала позапланову перевірку підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах України через падіння люстри на вокзалі в Дніпрі.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

28 січня на центральному вокзалі в Дніпрі під час підняття люстри після чистки патронів обірвався трос, люстра впала на підлогу. Ніхто з працівників та відвідувачів вокзалу не постраждав, оскільки зону під люстрою огородили.

Тому, Укрзалізниця запустила додаткову, позапланову перевірку всіх підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах.

«Хочу запевнити всіх пасажирів та відвідувачів вокзалів, що працівники компанії дотримуються всіх протоколів безпеки та перевіряють справність обладнання, яке об’єктивно має високий знос. Так, зокрема, діємо на упередження із заміною та капітальними ремонтними ліфтово-ескалаторного господарства вокзалів. Головне — суворе дотримання вказівок працівників вокзалів, особливо там, де тривають ремонтні роботи», — зазначив Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

В компанії зазначили, що інфраструктура пасажирських перевезень, в тому числі вокзалів, вже багато років потребує оновлення, заміни та вкладення інвестицій.

«Лише з цього року, після виведення компанії на прибуткову діяльність та з ухваленням програми «Велике будівництво на Укрзалізниці» план оновлення інфраструктури був прийнятий. Він передбачає значне покращення як рухомого обладнання, так і обладнання на вокзалах протягом 2022 — 2024 років», – йдеться в повідомленні.