Публікації
15:37
3 Серпня

На Тернопільщині фіксують збільшення кількості хворих на коронавірус

Публікації

На Тернопільщині зросла захворюваність на COVID-19.  Збільшення кількості хворих на коронавірус почали в області фіксувати у липні.

Про це Суспільному повідомила головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

«‎Ріст захворюваності у нас розпочався з 25 тижня року, коли було зареєстровано 24 випадки. 26 тиждень – 45 випадків, 27-ий тиждень – 59, 28-ий – 75, 29 тиждень – 131 випадок. І ось зараз маємо 30 тиждень року. У нас за ці дні тижня вже зареєстровано 143 випадки. Ще додасться кілька випадків й буде більше. Якщо рахувати 25-ий і 29-ий тижні, то ріст був до 74%. Летальних випадків за останні вісім тижнів не зареєстрували, тобто перебіг хвороби відбувається легко. А рівень заповненості ліжок хворими – тільки 6%»‎, – розповіла вона.

За словами головної санітарної лікарки області, на зростання захворюваності вплинуло повномасштабне вторгнення росії в Україну.

«‎Люди перестали дотримуватися карантинних заходів. Впливає на це і велика міграція населення. Зараз у нас перемішуються люди з різних територій України, мігрують з Європи, назад повертаються. Ці чинники спричинили ріст захворюваності, але він не є кардинально високий»‎, – зауважила Чайчук.