Публікації
11:06
17 Лютого
463

На Тернопільщині стрімко падає захворюваність на ковід

Публікації

За три дні поточного тижня на Тернопільщині офіційно підтвердили 1 861 випадок ковіду. В той час як за аналогічний період минулого тижня цей показник був на 2 000 випадків більшим.

Про це розповів заступник генерального директора з досліджень біологічних факторів, лікар-епідеміолог Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Паничев.

«Не дивлячись на доволі високі показники захворюваності на ковід  і те, що ми перевищуємо так звані індикаторні показники, які дозволяють говорити, що ми перебуваємо в стані епідемії, назагал ситуація в області покращується. Це проявляється в тому, що на всіх територіях без виключення відбувається зниження захворюваності», – пояснює епідеміолог.

За словами Володимира Паничева, якщо ми порівняємо показники середи поточного тижня і минулого, то кількість нових випадків зменшилася на 626.

«За три дні поточного тижня в області зареєстрували 1 861 випадок, тоді як за аналогічний період минулого – 3 809. Кількість людей, що померли в поточний тиждень, менша на 15 людей, ніж за аналогічний період минулого. Це дозволяє стверджувати, що ми знаходимося в стійкій тенденції до покращення ситуації та очікуємо, що підсумки поточного тижня принесуть значне зменш кількості хворих», – каже епідеміолог.