Відео
20:16
26 Червня
1597

На Тернопільщині спіймали браконьєрів “на гарячому”

Відео

На Івачівській водоймі, що біля села Малашівці Зборівського району, інспектори рибоохоронного патруля провели вечірній рейд, під час якого затримали “на гарячому”браконьєрів. Ними виявились місцеві жителі села Чернилів, які минулого року були затримані за таке ж правопорушення.

У порушників виявлено 6 сіток ручної роботи з капронової нитки по 70 метрів кожна, металевий човен та більше 100 кілорамів риби.

Андрій Об’єщик, голова ГО «Скеля»:

“Зухвалий випадок,але ми  в загальному говоримо не тільки про це. Осінню 2017 року в нас був схожий випадок, де серед білого дня були виявлені сітки. Ми на-жаль за руку нікого не зловили, але захотіли зайти на базу УТМР. Коли ми зайшли, ми побачили, в кожному кутку, в кожній шафці закидано все сітками. Було прийняте рішення позбирати ті сітки і не вияснювати чиї, просто спалити в надії, що ці хлопці більше не будуть цим займатись”

Тернопільський став також потерпає від браконьєрів, про це розповіли працівники муніципальної поліції.

Ігор Максимів, начальник управління муніципальної поліції міської ради :

“1 січня 2018 року, по закінченню періоду Нересту, нашими працівниками, нашими інспекторами було оформлено 30 адміністративних протоколів, за фактом незаконного вилову риби на Тернопільсьокому ставі, 2 з них нанесли істотну шкоду навколишньому середовищу на суму 7320 гривень”

На даний момент посилилось спостереження щодо незаконного вилову риби на Тернопільському ставі.

Володимир Сосновий, інспектор відділу контролю за правопорушеннями муніципальної поліції:

“Ми старались реагувати на усі повідомлення громади рибалок, пересічних громадян, які повідомляли нам про такі факти. Ми забезпечені транспортом на даний час, також оптикою, щоб слідкувати за Тернопільським ставом. Також в нічні періоди ми маємо засіб нічного бачення, тобто ми можемо спостерігати за нічними рибаками, які здійснюють риболовлю на Тернопільському ставі”

Репортер- Ірина Ковальчик

Начитка-Тетяна Скорик

Камера- Віталій Цицура, Дмитро Лехман

Монтаж- Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 26 червня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.