Відео
18:05
3 Серпня
1309

На Тернопільщині проходила активна фаза навчань із військовозобов’язаними

Відео

Активна фаза навчання із військовозобов’язаними стрілецької роти окремого територіального батальйону окремої бригади ТРО проходила у райцентрі Борщів.
Практичні навички несення служби освоювали більше сотні учасників заходу.

Олег Дідіченко, полковник, командир бригади:

 Сьогодні відбувається заняття тактико-спеціальної підготовки. По тактичній підготовці відпрацьовуються дії солдата під час пересування на полі бою різними способами, організація мобільного блокпоста та дії військовослужбовців на цьому блокпості. Крім того, пошук диверсійно-розвідувальних груп противника, їх виявлення та знищення.

Зокрема, тривали тренування з військово-медичної підготовки щодо надання першої медичної допомоги, вогневої підготовки з виконанням практичних вправ стрільби із стрілецької зброї, відпрацювання техніки рукопашного бою та мінної безпеки.
Біля 30% особового складу роти в минулому призвані в різні хвилі мобілізації і приймали участь в антитерористичній операції.
Зазначимо, що всі офіцери роти мають бойовий досвід участі в АТО.

Олег Дідіченко, полковник, командир бригади:

 Безумовно, дуже корисно, що підрозділ змішаний, тому що учасники, що не мають такого досвіду підтягуються під своїх товаришів, які набули цей досвід під час антитерористичної операції.

Участь в даному навчанні є добровільною. У випадку збройної агресії, військовозобов’язані будуть призвані і виконуватимуть завдання у складі стрілецької роти.
Своїми враженнями поділилися учасники заходу.

Віктор Голубець, учасник навчання

 Насамперед, захищати свою державу, сім’ю, родину – це обов’язок кожного чоловіка. У нас ніколи не було з сином непорозумінь в цих питаннях. Півроку тому він прийшов з військової служби і я горджуся, що син продовжує виконувати обов’язок перед державою.

Віталій Голубець, учасник навчання:

 Це вже сімейна традиція: служив мій прадід, дідусь та мій батько, і я пішов служити. Звісно, мати з розумінням віднеслась до цього.
Тут ми практично відпрацьовуємо ті теоретичні знання, які отримали у військовій частині.

Репортер – Тетяна Муран

Камера – Віталій Цицура

Монтаж –Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 02 серпня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.