Публікації
10:43
27 Січня
254

МВС проведе масові навчання на випадок надзвичайної ситуації – Монастирський

Публікації

Міністерство внутрішніх справ України проведе тренування для населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Вони пройдуть у різних регіонах країни. Також перевірять роботу систем цивільної безпеки у населених пунктах. 

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час зустрічі з представниками ветеранських організацій.

«До навчань будуть залучені кращі фахівці та інструктори ДСНС, НПУ, НГУ та ДПСУ. Акцент буде зроблено на питанні безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Всі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та ін. країнах», – зазначив він.

Виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук повідомив, що ДСНС уже розпочало підготовку до цих навчань.

«В онлайн-режимі було зібрано Державну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, для того, щоб органи влади на місцях глибше зрозуміли зміст навчань. Разом ми проговорили основні питання: оповіщення, порядок використання захисних споруд, евакуацію. Все це найелементарніше, що потрібно для нормального функціонування системи цивільного захисту», –  запевнив Сергій Крук.