Публікації
17:58
3 Вересня
838

МОЗ хоче змінити санітарні норми школи

Публікації

 

Що пропонують змінити:

  • Скорочується тривалість виконання домашніх завдань. Тривалість виконання домашніх завдань не рекомендується більше 1 години у 3–9 класах та 1,5 години у 10–12 класах. А для учнів першого і другого класів домашні завданні взагалі не рекомендовані.
  • Школи отримують можливість самостійно організовувати простір. Скасовані нормативи щодо відстані між партами, а в 1-4 класах рекомендовано облаштувати в навчальних приміщеннях місця для відпочинку та ігор.
  • Вчителі можуть використовувати сучасні технології. Дозволено використання в навчальному процесі інтерактивних дощок, мультимедійних технологій та пристроїв. Враховано можливості сучасного інженерного забезпечення (освітлення, доступу в інтернет тощо). Після занять із застосуванням мультимедійних технологій проводиться фізкультхвилинка та гімнастика для очей, в кінці уроку – фізичні вправи для профілактики загальної втоми.
  • Харчування учнів. Щоденне меню шкіл має включати, як мінімум, чотири страви, а калорійність обіду повинна складати близько 30% від добової потреби в енергії. У розроблених рекомендаціях чітко визначена максимально допустима кількість цукру та солі для різних страв. Також передбачена можливість організації кейтерингу.

Більше про запропоновані зміни можна дізнатись у документах нижче.

 

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Завантажити документ можна за цим посиланням.Зауваження та пропозиції приймають до 28 вересня у письмовому або електронному вигляді на адреси: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7 або [email protected].