Публікації
16:33
23 Лютого
687

Міносвіти та МОЗ спростували фейкові «накази», що їх поширюють мережею

Публікації

Одразу два «накази» про начебто мобілізацію та евакуацію розповсюджують від імені міністерств освіти та науки й охорони здоров’я. Однак обидва є фейковими, запевняють очільники відомств.

Так, у «наказі»  від МОН йдеться, про начебто евакуацію майна вишів та збір студентів у військкомати.

«Зміст “наказу” – фейк. Усі заклади освіти працюють у звичайному режимі. Чинні накази публікуються на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України. Я вкотре закликаю користуватися лише офіційними джерелами інформації та перевіряти достовірність побаченого й почутого», – зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Мережею також гуляє ще один «наказ» – цього разу вже начебто від МОЗ. Там запевняють про евакуацію медичних закладів. Його спростував очільник міністерства Віктор Ляшко.

«Наразі розповсюджується фейковий наказ Міністерства охорони здоров’я за начебто моїм підписом щодо затверджених заходів з евакуації у лікувальних закладах міста Києва та інших міст. Наголошую! Весь зміст неіснуючого наказу фейковий. Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі та надають медичну допомогу пацієнтам», – написав Ляшко у фейсбуці.