Публікації
16:30
8 Липня
279

Міністерство соцполітики нагадало правила отримання субсидії

Публікації

Міністерство соціальної політики нагадало нові правила нарахування субсидій, які вступили в силу навесні 2021 року.

Це позначено в постанову Кабінету міністрів № 420 від 14 квітня, пише «Стіна».

За новими правилами допомогу не отримають українці, які отримали в подарунок або у спадок будь-яке майно, земельну ділянку або ті, чиї родичі працюють за кордоном.

Якщо протягом останнього року була придбана квартира, земельна ділянка або транспортний засіб, крім мопеда або причепа, а також товари тривалого користування на суму понад 50 тисяч грн, тоді в субсидії теж відмовлять.

Також не дадуть субсидію людям, які мають депозит в банках України більше 100 тис. грн.

На субсидію не слід очікувати тим українцям, які купували або продавали валюту або дорогоцінні метали протягом останнього року на суму перевищуючи 50 000 грн.

Ті українці, які перебували за кордоном більше 60 днів, також не отримують субсидію. Винятком в цьому правилі є лікування, відрядження і догляд за дитиною.

Також не слід очікувати допомоги від держави тим українцям, хто заборгував за житлово-комунальні послуги більше трьох місяців. Також не нарахують автоматично субсидію боржникам по оплаті аліментів.

Якщо в українця, який претендує на субсидію, є автомобіль, менше п’яти років з дати випуску, або в родині є другий автомобіль, менше 15 років з дати випуску, тоді субсидію не призначать.

Також не отримують субсидію ті українці, які не навчаються і не працюють і не стали на облік в центр зайнятості.