Публікації
14:42
28 Квітня
389

Маріупольцям загрозу несуть не лише обстріли, а й можливий спалах смертоносних епідемій, – міськрада

Публікації

Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека не тільки через обстріли, а й нестерпні умови життя та антисанітарію.

Про це повідомляє міськрада Маріуполя.

Міська влада інформує, що наразі температура повітря сягає 20 градусів. Тож скоро в місті можуть спалахнути смертоносні епідемії – через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічного браку питної води та їжі.

«Окупанти не в змозі забезпечити наявне населення продуктами, водою та медикаментами. Або просто не зацікавлені в цьому. Вони блокують всі спроби евакуації. А без цього люди будуть помирати. Адже зараз в зруйнованому Маріуполі середньовічні умови життя. Потрібна негайна та повна евакуація», – мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко раніше повідомляв, що відсутність лікарів, лікарень та ліків створюють додатковий ризик життю. Сезонні хвороби, наслідки сирих подвалів, антисанітарія та хронічні хвороби – все це набирає обертів і люди не можуть отримати ані консультації, ані лікування.

 

 

Теги війна