Публікації
09:18
23 Вересня
5574

Магнітуда в 4,3 бала: вранці на Тернопільщині відчули землетрус

Публікації

Близько 6.18 ранку 23 вересня жителі Тернопільщини та обласного центру відчули землетрус.

Підтвердження явищу можна знайти на сайті VolcanoDiscovery, де фіксують всі землетруси, що трапляються на планеті.

Що ж до того, який під ранок розбудив чимало жителів області, то про нього вже є чимало повідомлень на цьому ж ресурсі.

Джерело: VolcanoDiscovery

Як повідомляють на сайті, Німецький науково-дослідний центр геологічних наук (GFZ) повідомив про землетрус магнітудою 4,3 в Україні в районі Чорткова.

«Землетрус стався рано вранці у четвер, 23 вересня 2021 року, о 6:18 ранку за місцевим часом на невеликій глибині 10 км. Точна величина, епіцентр та глибина землетрусу можуть бути переглянуті протягом наступних кількох годин або хвилин, коли сейсмологи перевірятимуть дані та уточнюватимуть свої розрахунки, або коли інші відомства видаватимуть свій звіт», – повідомляють там.

Згодом науковці уточнили, що землетрус стався на глибині 57 км

Джерело: VolcanoDiscovery

Виходячи з попередніх сейсмічних даних, землетрус не повинен був завдати значної шкоди, але, ймовірно, багато людей відчували його як легку вібрацію в районі епіцентру.

Можливо, слабке тремтіння відчувалося в Городенці, розташованій за 18 км від епіцентру, Бучачі – за 26 км, Чорткові – за 32 км, Борщеві – за 42 км та Коломиї – за 46 км.

Інші міста чи міста поблизу епіцентру, де землетрус міг би відчутись дуже слабким, включають Тернопіль, розташований за 81 км від епіцентру та Кам’янець-Подільський – за 84 км.