Публікації
13:31
11 Жовтня
1039

Людей літнього віку вакцинують від ковіду у відділеннях «Укрпошти»

Публікації

На Тернопільщині люди літнього віку відтепер можуть отримати щеплення від COVID-19 у відділеннях «Укрпошти».

Як повідомляє пресслужба Тернопільської ОДА, наразі мобільні бригади працюють у 12-ти населених пунктах області: Бережанах, Заліщиках, Зборові, Збаражі, Козовій, Монастириськах, Підволочиську, Підгайцях, Шумську, Ланівцях, Борщеві і у Тернополі. 

Про це повідомила директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

«На сьогоднішній день вже в 12-ти відділеннях працюють мобільні виїзні бригади, які проводять вакцинацію. У цьому процесі нам допомагають і листоноші, які надають списки людей, що очікують на отримання пенсії в цей період. До цих людей телефонують спеціалісти і повідомляють про те, що, коли вони отримуватимуть пенсію вони також зможуть і провакцинуватися. Ми вчора очікували 158 людей, а провакцинувалося 48. Сьогодні ми очікуємо 161. Це та кількість людей, до яких телефонували і запрошували на вакцинацію безпосередньо і це категорія 65+», – прокоментувала Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, що до людей, які проживають у віддалених населених пунктах, де немає відділення «Укрпошти», мобільні бригади здійснюють окремі виїзди.

«Є можливість і виїзду мобільних бригад безпосередньо на дім до людей віком від 80-ти і старше, для цього потрібно зателефонувати до сімейного лікаря і сказати, що є особа, яка виявила бажання отримати щеплення», — додала директорка ДОЗ ТОДА Ольга Ярмоленко.