Відео
10:20
7 Червня

Краєзнавчий музей запрошує на літні канікули

Відео

Вперше літні канікули у краєзнавчому музеї пройдуть в інтерактивному форматі. Оновленні майстер-класи та екскурсії, пізнавальні квести допоможуть “підтягнути” предмети та підвищити успішність у навчанні школярів.

Наталя Чиканова, заступник директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею:

Таким чином, музей допомагає освітній програмі провести таку ось реформу, тому що ми на оригінальних раритетних матеріалах можемо розповісти та показати для більшого розуміння дітей ту чи іншу тему з виставками, з інтерактивними зонами, з мультимедійними засобами, які використовуємо. Ми піднімаємо освіту і запрошуємо вчителів, викладачів приходити і разом з нами працювати. Я думаю, що це буде набагато цікавіше аніж проводити урок в школі.

Діти прийняли участь у виготовленні тканини, попрацювали із веретеном та навіть прикрасили одяг різноманітними орнаментами, як це робили у минулі часи. Дівчата вчились пов”язувати хустку та намітку. У відділі природи учні дізнались про зникаючі види рослин та тварин нашого краю.

Тетяна Копка, вчитель початкових класів:

Про враження дітей я ще почую після екскурсії, але дивлячись з того, як вони себе поводять, видно, що вони дуже задоволені та захоплені від побаченого. Мені неодноразово доводилось бути з дітьми в музеях, для нас вчителів це важко, оскільки таким маленьким дітям складно слухати, а тут я бачу, що надзвичайно цікаво, все дуже креативно, сучасно, коли кожен відчуває себе у ролі палеонтолога чи в іншій ролі, коли кожен цей експонат він може взяти у руки. Я вже навіть говорила з працівниками музею про те, щоб нам на наступний рік підготували кілька таких тематичних екскурсій, їх ми вже будемо пристосовувати до нашої навчальної програми і я думаю ми будемо співпрацювати.

Учні першого класу

Було дуже круто. Там була справжня зброя з другої світової війни. Там були механізми, арбалети. Ну просто було кльово.

На завершення юні відвідувачі бігали музеєм, виконуючи завдання, в пізнавальному квесті. Незвичайні канікули розпочались 4 червня та триватимуть усе літо. Краєзнавчий музей працює по замовленню. Щодня у нього приходить біля 6 груп по 20 чоловік.

Репортер – Тетяна Муран

Камера, монтаж – Дмитро Лехман

«ТМЦ.ІНФО», 7 червня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.