Публікації
12:33
25 Травня
570

Командиру «Азова» вдалося поговорити з дружиною: що він розповів

Публікації

Перебування захисників Маріуполя на окупованій території контролюють треті сторони ООН і Червоний хрест. Насильницькі дії до українських бійців з «Азовсталі» не застосовують.

Про це Катерина Прокопенко, дружина командира полку «Азов», розповіла виданню The Guardian, цитує Українська правда.

Вона повідомила, що її чоловік, Денис Прокопенко, зміг до неї зателефонувати і коротко розповісти, що з ним усе добре, а росіяни утримують українських бійців у задовільних умовах.

«Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні. Їх годують, дають воду. Умови відповідають вимогам і за цей короткий період вони не зазнали насильства», – розповіла вона.

За наявною інформацією, більшість поранених бійців «Азову» росіяни утримують у в’язниці в селі Оленівка. Менша група важкопоранених українських бійців перебуває в лікарні міста Новоазовськ на окупованій частині Донецької області.

Катерина також додала, що, наскільки їй відомо, нікого з бійців до росії не вивозили.

Прокопенко заснувала незалежну організацію для підтримки бійців з «Азовсталі»: «Азову», морпіхів, прикордонників, і поліцейських.

«Мета організації – організовувати щотижневі дзвінки з ув’язненими, розвінчувати російські фейки про українських бійців, забезпечити їхнє задовільне становище: ліжко, ліки, воду та їжу, а також агітувати за їх швидке звільнення» – пояснила вона.

Автор:
Теги війна