Відео
21:20
14 Вересня
1521

Книгу про оборону донецького аеропорту презентували у Тернополі

Відео

Ще одну книгу про війну на Сході України презентували у Тернополі. Цього разу це документальний роман про оборону донецького аеропорту, який написав американських журналіст і фоторепортер Сергій Лойко. Книга так і називається – «Аеропорт».

Сергій Лойко, автор книги «Аеропорт»: «Вона побудована не лише на моїх враженнях, не тільки на моїх відчуттях, не лише моїх статтях у «Los Angeles Times» та моїх щоденних записах, але й на 48 годинах інтерв’ю – з військовими української армії, з так званими «ополченцями» по іншу сторону. Із них – 12 годин інтерв’ю з «кіборгами», які були в аеропорту до останньої секунди та вижили у цій «м’ясорубці»».

Хоч книга побудована на реальних подіях, усі герої мають вигадані імена та позивні.

Сергій Лойко, автор книги «Аеропорт»: «Що стосується мови героїв, то вона абсолютно автентична. Тобто я брав цілі розповіді, наприклад – розповідь про вихід з «Іловайського котла». Я навіть не вигадував нічого – слово у слово переписав, що мені розповіла людина, котра була у цьому пеклі».

Документальний роман «Аеропорт» Сергія Лойко вийшов тиражом у 24 тисячі примірників двома мовами – російською та українською.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.
«ТМЦ.ІНФО», 14 вересня 2015 року.