Публікації
09:37
7 Травня
170

Із 7 травня на Тернопільщині заборонять масові заходи

Публікації

Із 7 травня включно у Тернопільській області почала діяти заборона на будь-які масові заходи, що їх попередньо не погодили в обласній військовій адміністрації. 

Про це повідомляє очільник ОВА Володимир Труш. 

«Попереду вихідні, де ми вшановуватимемо пам’ять жертв Другої світової війни та відзначатимемо День матері. Закликаю усіх відмовитися від масових заходів, щоб не ризикувати безпекою людей. Ми ввели в дію рішення Ради оборони щодо заборони проведення масових заходів, мітингів, зборів та демонстрацій без погодження з військовою адміністрацією та виключно з дотриманням заходів правового режиму воєнного стану з 7 травня включно», — пояснив Володимир Труш.

Нагадаємо, у своєму вечірньому зверненні до українців, президент Володимир Зеленський закликав бути максимально уважними в найближчі дні.

«Прошу всіх наших громадян – і особливо цими днями – не ігнорувати сигналів повітряної тривоги. Будь ласка, це ваше життя, життя ваших дітей. А також чітко дотримуватися розпоряджень щодо громадського порядку та комендантської години, які є в містах і громадах. Обов’язково дотримуйтеся, будь ласка, заборони на відвідування лісів у тій місцевості, яка була окупована. Там зберігається велика загроза від мін і розтяжок, які залишилися після російських військових».

Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 72-го дня війни можна подивитися тут.

 

Автор: