Публікації
10:52
28 Жовтня
2449

Години пільгового проїзду в Тернополі знову обмежать, а в транспорт перш за все пускатимуть учнів – штаб

Публікації

Ресторанам та кафе обмежать години роботи, знову, як було навесні, обмежать час пільгових перевезень для пенсіонерів за віком, а дискотеки та масові заходи в Тернополі тимчасово припинять. Такі рішення ухвалили на засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом у четвер, 28 жовтня.

Отож, штаб ухвалив такі рішення:

Кафе і ресторани можуть працювати за умови, якщо заповнені не більше як на 50%. При цьому за столиком може сидіти не більше 4 людей. Відстань між столами традиційно – 1,5 м, як і було раніше. У всіх працівників закладу повинні бути або сертифікати про вакцинацію, або негативні ПЛР-тести, дійсні не більше як 72 години.

Роботу закладів громадського харчування дозволили з 6.00 до 23.00.

Всі масові заходи, гучні святкування та дискотеки на території громади тимчасово припиняють.

Перевізники на міських та приміських маршрутах з 2 листопада здійснюватимуть перевезення пенсіонерів за віком в робочі дні без обмежень у кількості з 10.00 до 16.00 та з 20.00 до 23.00. У вихідні та святкові дні обмеження не діятимуть для власників пільгових соціальних карток тернополянина.

На зупинках першочергово саджатимуть у громадський транспорт учнів, зважаючи на випадки, коли водії висаджували чи не брали дітей через переповнений іншими пасажирами салон.

Усіх водіїв планують вакцинувати від коронавірусу, аби убезпечити і їх, і пасажирів.

А от продовжувати канікули у школах Тернополя не будуть. Лише скасували проведення масових заходів та олімпіад.

Всі заборони почнуть діяти з 1 листопада, окрім обмеження пільгових перевезень, зважаючи на те, що чимало людей в той день відвідуватимуть кладовища.