Публікації
13:00
25 Липня
347

Франція відкрила кордон для українців: які документи потрібно?

Публікації

Уряд Франції відкрив в’їзд для всіх типів подорожей українців, повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Тепер офіційно: безвіз із Францією знову діє! Французький уряд відкрив в’їзд для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС, – зазначив Міністр.

Він зазначив, що на в’їзді потрібне свідоцтво про вакцинацію або негативний тест коронавірусу.

В’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції на таких умовах:

  • Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield. Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.
  • У разі якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тесту на антитіла, зробленого не раніше, ніж за 24 години до в’їзду,

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

Детальні умови в’їзду до Франції або інших країн можна переглянути на інтерактивній карті МЗС.