Публікації
11:01
14 Липня
107

Faine Misto Festival у серпні відбудеться в польському Ряшеві

Публікації

​​26 серпня фестиваль “Файне місто” відбудеться в рамках ряшівського Rockowa Noc.

Про це повідомляютьповідомляють організатори події.

“26 серпня перший день польського фестивалю Rockowa Noc перетвориться у Faine Misto. Ми об’єднали наші зусилля разом фестивалями “Rockowa Noc” та “Respublica”, щоб провести благодійний захід у польському Жешуві (Ряшеві — авт.) “, — йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, зазвичай “Rockowa Noc” відбувається на вихідних, але цьогоріч до фесту додали ще один день, аби зробити спільну хорошу справу разом із українськими колегами.

Від початку війни Жешув прийняв найбільшу кількість українців, які шукали прихистку, через що, згідно з офіційними даними, населення міста зросло на 53%. 22 травня 2022 року, указом Президента України місту присвоєно звання «Місто-рятівник».

“Оскільки в Україні триває війна, проведення безпечного фестивалю неможливе, тому виникла ідея провести його у Польщі, об’єднавшись з 17-м фестивалем “Rockowa Noc”. Ми хочемо, щоб ця подія стала ковтком свіжого повітря для тих, хто з початком повномасштабного вторгнення був змушений покинути свої домівки, а також, аби благодійний фестиваль Faine Misto x Rockowa Noc став виявом вдячності місту-рятівнику та знаком дружби між українцями і поляками.

Будемо раді бачити кожного з вас, а всі кошти, вилучені з продажу квитків буде передано на закупівлю класних штук, які потрібні нашим Захисникам, аби вибити рашистів з нашої землі назавжди”, — пояснюють свої рішення організатори фестивалю.

Автор: