Публікації
11:02
4 Жовтня
1179

«Дружбою» розгулювали буйволи з зоокутка. Чому так трапилося

Публікації

Пару буйволів помітили неподалік тернопільського ставу ввечері в неділю, 3 жовтня. Вони розгулювали проїжджою частиною.

Очевидці зафільмували, як тварини гуляли коло ставу, та почали ділитись своїми відео у соціальних мережах. Мешканці міста припустили, що буйволи втекли з зоокутка, що в парку «Топільче».

«Повне профанство і безвідповідальність з боку керівництва зоокутка і влади нашого міста. Небезпека, як для тварин так і людей», – так прокоментувала на своїй сторінці у фейсбуці ситуацію зоозахисниця Людмила Чеховська.

Як буйволи опинились посеред міста та чи не заподіяли під час своєї прогулянки шкоди тернополянам і собі, прокоментував журналістці ТМЦ.ІНФО заступник директора з розвитку інфраструктури парків Тернополя Микола Ткач.

«На території зоокутка у гідропарку «Топільче» в загорожі живуть два буйволи. Загорожа – тверда, сталева, вони її не порвуть. Їм вдалося відкрити замок на хвіртці і пробратися на територію, де живуть менші тварини, котрі не потребують такої сильної загорожі. Враховуючи, що буйволи мають велику силу, вони розламали цю огорожу, вже більш тонку. Так їм вдалось потрапити на територію парку», — каже Микола Ткач.

Про те, що пара буйволів розгулює містом, Микола Ткач дізнався близько о пів на 11 годину вечора. Впродовж 40 хвилин тварин повернули на територію зоокутка, запевнив він.

«Ніякої шкоди ні собі, ні мешканцям і майну міста буйволи не заподіяли. Їх оперативно повернули на їхню територію. Наразі лагодять останню секцію огорожі. Стосовно нової більш сильної огорожі розглядатимемо питання в межах фінансування», —  запевнив Микола Ткач.

Відео: Тернопільські плітки, Від Тарнополя до Тернополя.