Публікації
16:55
23 Липня
208

До 10 тисяч українських військових пройдуть навчання у Британії

Публікації

Особовий склад полку Королівських повітряних сил ЗС Сполученого Королівства проведе тренування для  українських військових із незначним досвідом або без нього, у Великій Британії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«‎Артилеристи полку Королівських Повітряних Сил ЗС Великої Британії є частиною трьох видової, у рамках якої до Сполученого Королівства до 10 000 українців із незначним військовим досвідом або без нього, щоб пройти інтенсивні курси «солдатської служби», що допоможе їм у захисті України від російської агресії», – йдеться у повідомленні‎

Зазначають, що курс охоплює поводження зі зброєю, першу допомогу на полі бою, польову техніку, тактику патрулювання та право збройних конфліктів.

«‎Ця нова амбітна навчальна програма є наступним етапом підтримки Сполученим Королівством Збройних Сил України в їхній боротьбі з російською агресією. Використовуючи передовий світовий досвід британської армії, ми допоможемо Україні відбудувати її сили та збільшити масштаб спротиву, тоді як вона захищає власні суверенітет і право обирати власне майбутнє», – заявив Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.