Публікації
17:13
6 Грудня
263

Для українців запустили «шпаргалку», як діяти, коли ви стали свідками домашнього насильства

Публікації

Правозахисна організація Amnesty International запустила платформу «Гаджети бачать», що має навчати, як поводитися свідкам домашнього насильства.

«На ваших очах трапились насильницькі дії? Дізнайтесь що робити в таких випадках та як цьому протидіяти!» – після цього кнопка веде вас на наступну сторінку, де уточнюють: ви стали свідком насильства на вулиці чи чуєте сварку у сусідів?

Наприклад, у першому випадку ви можете зателефонувати в поліцію чи втрутитися самотужки. У Другому – зробити телефонний дзвінок або ж навідатись до сусідів. Як зробити все правильно, аби не нашкодити ні собі, ні постраждалій людині, пояснюють покрокові інструкції.

Джерело: gadgetsees.amnesty.org.ua

Читайте також: В Україні запрацював додаток, що допоможе постраждалим від домашнього насильства

Нагадаємо, з 25 листопада в світі тривають «16 днів проти насильства». В середньому 28% українців вважають, що фізичне насильство чоловіка проти жінки можна виправдати. Так думають 37% чоловіків і 20% жінок, такими є результати опитування щодо ставлення громадян до гендерно зумовленого та домашнього насильства, яке провів фонд ООН у галузі народонаселення впродовж 2019- 2021 років.