Публікації
10:08
9 Грудня
496

Держслужбовців та соцпрацівників без ковід-щеплення відсторонили від роботи

Публікації

З 9 грудня нещеплених від ковіду держслужбовців, соцпрацівників та працівників стратегічних підприємств відсторонили від роботи.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

“З 9 грудня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою. Цього разу мова йде про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші)” , – повідомив міністр.

За словами Віктора Ляшка, отримання принаймні першої дози не вважається ухиленням або відмовою від вакцинації. У такому випадку працівника мають допустити до роботи.

Тому, як тільки працівник отримає принаймні одне щеплення проти COVID-19, то підстав для відсторонення або продовження його відсторонення від роботи немає.