Публікації
12:57
6 Травня
264

Депортованих українців змушують брати громадянство псевдореспублік під загрозою репресій – розвідка

Публікації

Депортованих українців до тимчасово окупованих територій змушують брати громадянство псевдореспублік. У ивпадку відмови окупанти погрожують репресіями.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«В окупованому місті Сорокіне (Луганська область) розпочато процеси оформлення паспортів «ЛНР» щодо українських громадян переміщених із нещодавно захоплених територій. Люди позбавлені домівок, майна і грошей. Тож вимушені погоджуватись на ці умови, адже тільки так можливо отримати виплати в рублях, продуктові набори та медичну допомогу», – інформують у відомстві.

За даними розвідки, з депортованими українцями проводять «профілактичні бесіди». В разі відмови набуття громадянства псевдореспубліки окупанти погрожують застосувати репресивні заходи.

«Наразі більшість співробітників так званих «правоохоронних органів ЛНР» відправлено в зону бойових дій на території Донецької, Запорізької, Херсонської областей. А поспіхом зібрані «новобранці» не мають практично жодного досвіду служби. Через це, зокрема, з 1 травня патрульні підрозділи «народної міліції ЛНР» вимушені зупинити перевірки приватного автотранспорту та особистих документів на блок-постах поблизу Сорокіне. », – повідомили в ГУР.

 

Теги війна
Автор: