Публікації
16:15
3 Червня
246

Де у Тернополі вода — безпечна для купання

Публікації

Із трьох місць, офіційно відведених у Тернополі для купання, вода відповідає всім нормам у двох. Хоча одне відхилення критичним не є. 

Перед початком сезону фахівці Держпродспоживслужби та з питань захисту прав споживачів перевірили місця, де офіційно можна купатися.

18 травня 2022 року фахівці відібрали взірців води у Тернопільському ставі (район «Циганка» та на міському пляжі) й у відкритому басейні клубу оздоровчого зимового плавання «Нептун»

За результатами досліджень, вказані взірці води відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, у воді з «Нептуна» виявили незначне заниження вмісту розчиненого кисню. Що загалом не є перешкодою для купання, бо інших відхилень (в т.ч. патогенних мікроорганізмів) у воді ставу не виявили.

«Спеціалісти Держпродспоживслужби рекомендують дотримуватись правил особистої безпеки при купанні в ставі, а саме: не допускати потрапляння води на слизові оболонки рота, очей та носа, уникати травм, після купання приймати душ, не заходити в воду при наявності порізів та подряпин», — йдеться в повідомленні.

Автор: