Публікації
10:07
28 Липня

Чи скасували військовим додаткові виплати: пояснення РНБО

Публікації

Нова постанова Кабміну №793 від 7 липня вносить зміни до Постанови №168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану” від 28 лютого. Зміни передбачають лише інший підхід у виплаті додаткової винагороди, а не її скасування, зазначили у РНБО.

Міністерство внутрішніх справ, РНБО та адвокат юрфірми “Міллер” Андрій Новак роз’яснили, які будуть міни з виплатами військовим.

Про це пише УП.

У відомстві зазначили, що на сьогодні ці зміни не стосуються військових ЗСУ.

Такий підхід щодо пропорційної виплати додаткової винагороди буде застосовуватись для Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, Національної поліції, а також осіб цивільного та начальницького складу цивільного захисту ДСНС.

Відтепер додаткові виплати будуть отримувати ті працівники Державної кримінально-виконавчої служби України, які працють у зоні бойових дій чи в окупації.

Частині військови будуть нараховувати додаткові виплати (до 30 тисяч або до 100 тисяч грн) залежно від часу та місця несення служби. Раніше військові отримували зарплату та додаткові виплати (30 тисяч або 100 тисяч).

У новій постанові вказано, що тепер військові, які отримували 30 тисяч, можуть отримувати до 30 тисяч або до 100 тисяч.

Деяким військовим будуть нараховувати цю суму пропорційно до часу службу, залежно від місця несення служби.

«‎Так, запроваджено норму виплати до 30 тис. гривень пропорційно часу служби в розрахунку на місяць, а також залежно від місця несення служби та району ведення бойових дій. Саме це дозволить застосувати справедливий підхід до оплати праці та усунути зрівнялівку, здійснювати виплати особовому складу залежно від складності виконуваних завдань», – наголошують у МВС.

 

 

Автор: ТМЦ. ІНФО