Публікації
13:47
3 Серпня
756

«Червона зона»: чи курсуватиме у Тернополі громадський транспорт?

Публікації

Не зупиняти роботу громадського транспорту, але дотримуватись всіх чинних карантинних вимог: тільки сидячі місця у салоні, перебування пасажирів і водіїв у захисних масках та дезінфекція транспорту.

Таке рішення сьогодні, 3 серпня, прийняв тернопільський міський оперативний штаб з протидії поширення коронавірусу.

Серед інших рішень – не посилювати карантинні обмеження у бібліотеках та кінотеатрі міста, а також спортивних закладах. Дозволили у Тернополі торгівлю в магазинах і побутове обслуговування населення з дотриманням карантинних умов із захистом рук, очей та обличчя. На літніх майданчиках – четверо клієнтів за одним столом і відстань між ними півтора метри.

Таким чином у Тернополі вирішили не посилювати карантинні обмеження, як того вимагала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України при МОЗ, віднісши Тернопіль до так званої «червоної зони».

Натомість на території громади вирішили впровадити усі обмеження, встановлені для так званої «помаранчевої зони». Серед її вимог – рекомендації вагітним, хворим, особам після 65 років з хронічними захворюваннями тимчасово відмовитися від користування громадським транспортом у Тернополі.

https://www.facebook.com/Nadal.Sergij/videos/363983317923836/