Публікації
14:33
18 Лютого
253

Бойовики обстріляли гуманітарний конвой біля «Щастя»

Публікації

Колона з гуманітарною допомогою від представників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців потрапила під обстріл російських окупаційних військ на КПВВ «Щастя». 

Про це повідомив Головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний. Спершу він написав, що обстріляли конвой Червоного Хреста, однак потім інформацію у фейсбуці змінив.

«Сьогодні близько 12:00 російські окупаційні війська здійснили обстріл КПВВ “Щастя”, що в Луганській області. За уточненою інформацією, це були автомобілі не Червоного Хреста, а колона з гуманітарною допомогою від представників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Конвой рухався з непідконтрольної території», — написав Залужний.

Обстріл здійсненили з великокаліберного кулемета (близько 50 пострілів), міномета 82 мм (3 постріли), гранатомета АГС-17 (10 пострілів) з Веселої Гори.

Чотири авто зі складу гуманітарного конвою пройшли КПВВ, людей евакуювали в укриття. Вісім авто залишили у міжпозиційній зоні.

Втрат серед цивільних осіб та складу Об’єднаних сил немає.

«Наголошую, що цей факт є черговим грубим порушенням російськими окупаційними військами норм міжнародного гуманітарного права та Мінських домовленостей», — пише Залужний.