Публікації
11:12
13 Травня
255

Благодійний фестиваль Faine Misto в підтримку полку «Азов» відбудеться онлайн

Публікації

Рада оборони Тернопільської області заборонила проводити благодійний фестиваль Faine Misto з відвідувачами. Відбутися він мав 13-15 травня у гастрокластері «Na Пошті» в підтримку полку «АЗОВ». Натомість фестиваль транслюватимуть онлайн.

Про це організатори фестивалю повідомили на своєму сайті.

«Ми приносимо свої вибачення перед усіма Файними Людьми, які придбали квитки, щоб потрапити на живі виступи артистів. На жаль, ми не передбачили принцип вибірковості Тернопільської обласної військової адміністрації у прийняті рішень, коли одним можна, а іншим ні», – написали організатори.

Станом на 12 травня продано квитків на загальну суму 187 800 грн.

Гроші за квитки можна повернути, написавши на сторінки Faine Misto та заповнити форму, або ж їх долучать до загального збору коштів на потреби бійців АЗОВу.

Під час проведення фестивалю в онлайн-форматі продовжиться збір коштів. Посилання на трансляцію опублікують перед початком події на сайті Faine Misto та у соцмережах.

Нагадаємо, із 7 травня включно у Тернопільській області почала діяти заборона на будь-які масові заходи, що їх попередньо не погодили в обласній військовій адміністрації.

Автор: