Публікації
14:42
23 Лютого
3380

Без комендантської години та блокпостів: на Тернопільщині введуть режим надзвичайного стану

Публікації

Яких конкретно обмежень чекати Тернопільщині в умовах надзвичайного стану, рішення ухвалять на засіданні обласного штабу ввечері 23 лютого. Попередньо ж заспокоїли, що будуть вони не жорсткими і особливих незручностей громадянам не створять.

Про це повідомили на терміновому брифінгу за участі поліції, ДСНС, очільників області та обласного центру, а також СБУ та військкоматів.

Попередньо обіцяють не вводити комендантської години, про це запевнив начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області Віктор Маслей.

Про те, що не ставитимуть блокпостів, розповів очільник обласної поліції Олександр Богомол. Він також наголосив: відтепер громадянам варто буде обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу. Попри те, що, нагадаємо, відповідна вимога в Україні діє вже майже два роки через ковідні карантинні обмеження.

«Документи треба буде мати при собі. Але Дії буде цілком достатньо», – зауважив Богомол.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш зазначив, що попередньо в регіоні запровадять обмеження на масові заходи. Зокрема, просять утриматися від політичних акцій.

«Також вкотре просимо жителів області не поширювати фейки, перевіряти інформацію та не ділитися інформацією про переміщення військової техніки», – зауважив Труш.