Публікації
13:58
15 листопадаа
1866

Автобус Тернопіль – В.Бірки тепер їздить з центру міста

Публікації

Приміські автобуси, що їздять за маршрутом Тернопіль – Великі Бірки – Костянтинівка, відтепер доїжджатимуть майже до залізничного вокзалу. Зазначають, що до вул. Шопена, але по факту – до вул. Вояків дивізії «Галичина».

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Великобірківської селищної ради.

«Із Тернополя маршрут починатиметься від вул. Шопена (за 100 м від надземного переходу до залізничного вокзалу, зі сторони Старого парку, далі зупинка «Збаразьке кільце», навпроти магазину «Хмельничанка».

Раніше автобус відправлявся від Збаразького кільця. Однак через зміни організації дорожнього руху, автобуси змушені були відправлятися від початку Підволочиського шосе, що було незручно пасажирам.

«Маршрутним автобусам заборонено стояти і очікувати пасажирів в межах міста, тому зупинки будуть на вимогу і згідно з графіком та з дотриманням каратнинних обмежень, наголошують в повідомленні. Кількість пасажирів у транспорті визначається кількістю сидячих місць», – зазначають в селищній раді.

За рахунок того, що збільшилася протяжність маршруту, збільшився й інтервал між рейсами: з 20 до 30 хвилин, окрім вранішніх та вечірніх годин.

Джерело: фейсбук-сторінка Великогаївської селищної ради