Публікації
13:16
15 Січня
253

Авіакатастрофа АН-26 під Харковом: судитимуть шістьох ексвійськових посадовців

Публікації

Шістьох колишніх військових посадовців судитимуть за звинуваченням у причетності до авіакатастрофи Ан-26 під Харковом, унаслідок якої загинули 26 людей.

Про це повідомляють в Офісі генерального прокурора.

Прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил до Чугуївського міського суду Харківської області скеровано обвинувальний акт стосовно шістьох колишніх військових посадовців за фактами порушення правил підготовки та проведення польотів і недбалого ставлення до військової служби (ст. 416, ч. 3 ст. 425 КК України).

Розслідування встановило, що колишні Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, командир військової частини А4104 і два його заступники, керівник польотами на аеродромі «Чугуїв» та, на той час, виконувач обов’язків начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба не забезпечили безпеку польотів на ввірених їм напрямах. Крім того вони порушили правила підготовки та проведення польотів.

“Їх недбале ставлення до військової служби призвело до катастрофи літака АН-26 у вересні 2020 року поблизу м. Чугуїв Харківської області. Тоді загинули 26 військовослужбовців”, — йдеться в повідомленні.