Публікації
09:36
17 Травня
581

А як ви святкували день Матері?

Публікації

День матері- це день, коли ми нагадуємо своїм найдорожчим про нашу любов та повагу. Вперше серед українців цей день почали святкувати в 1928 році Союз українок Канади. Наступного року у Львові, Тернополі та усій Східній Галичині. Згодом радянська влада забороняла святувати цей день, але ми повернули його вже у вільній та незалежній Україні у 1999 році. Кожну другу неділю травня ми святкуємо День матері. Кожен святкує його по-різному, 12 травня у селі Зарваниця відбулась Проща Руху “Матерів в Молитві”  та святковий концерт до дня Матері, де діти вітали своїх матусь та складали слова подяки через пісні та вірші.

Організацією займалась викладачка Галицього коледжу імені В.Чорновола та дружина Отця Василя Чумарника –Марія.

-Наші студенти та викладачі щиро та з великою радістю погодилися виступити у святому місці Зарваниця.Підготовка тривала дуже мало, але наші діти з ласки Божої виступили дуже добре. Ми прийшли сюди подякувати нашим матерям за все, що вони для нас роблять.

Студенти Галицького коледжу імені В.Чорновола, гурт “Глоріа” та інші учасники концерту своїми піснями зворушили до сліз усіх матерей. Свято завершилось спільною молитвою за усіх матерів України.

Репортер – Ірина Ковальчик
«ТМЦ.ІНФО», 17 травня 2018 рік.
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.