Публікації
16:51
17 Вересня

53% українців не довіряє президенту Володимиру Зеленському

Публікації

Більше половини громадян України, а саме 53%, не довіряє президенту Володимиру Зеленському. Із них 11% скоріше не довіряє і 42% зовсім не довіряє гарантові.

Такими є результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», проведеного з 3 по 6 вересня.

Довіра до президента коливається на рівні 41%, з яких цілком йому довіряє 15%.

Інші українські політики, незалежно від партійної приналежності, також мають досить низький вотум довіри населення.

Лідером антирейтингу є колишній глава держави Петро Порошенко, якому загалом не довіряє 76% українців, з яких 10% – зовсім. Підтримує п’ятого президента загалом лише 18% опитаних, з яких 7% – цілком.

Такий самий довіри має двічі експрем’єрка Юлія Тимошенко – також загалом 18%. І майже аналогічний у неї антирейтинг – в цілому 74% опитаних.

Один з лідерів проросійського політичного блоку Юрій Бойко має не набагато вищу підтримку – загалом 22%, не довіряє йому в цілому 54% громадян.

Також соціологи розпитували у респондентів про їхню довіру до Володимира Гройсмана, Дмитра Разумкова, Віталія Кличка і Дениса Шмигаля. Рейтинг довіри до них також загалом низький – від 10% до 23%, не довіряють їм у межах від 47% до 64% опитаних.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: 3-6 вересня 2020 року.