Відео
22:40
28 Вересня
1524

29 тонн гуманітарної допомоги відправили з Тернополі у зону АТО

Відео

Чергову вантажівку з гуманітарною допомогою відправили тернополяни нашим військовим у зону АТО. Продукти і теплий одяг волонтери відвезуть прямо на передову, зокрема – у Піски, Водяне, Авдіївку, Попасну, Личисанськ, Сєвєродонецьк, Трьохізбенку, Станицю Луганську та інші гарячі точки.

Василь Конько, керівник волонтерської групи “Схід і Захід єдині”: “3 тонни борошна надав Герой України Криживачук Олег Петрович, а Гадз Петро Іванович надав 5 тонн яблук. У місті Шумську наша волонтерська група виготовила 3 тонни тушкованого м’яса, зібрала приблизно  15 тонн овочів – це бараболя, морква, буряк. У Вишнівці – 20 тонн питної мінеральної води. І в Кременці ще буде 5 тонн солодкої води”.

Ігор Вонс, керівник “Центру антикорупції”: “Ми забезпечили пальним транспорт, також ми придбали томатну пасту, засоби особистої гігієни, чай, каву, продукти. Що потрібно – тим і стараємось допомогти”.

Тетяна Чубак, президент благодійного фонду “Подоляни”: “Сьогодні ми відправляємо 500 пар шкарпеток. Я вважаю, що шкарпетки – це якраз той товар, який необхідний на фронті”.

Микола Дарецький, волонтер, офіцер запасу”: “Це –  найнеобхідніші продукти харчування, починаючи з печива і закінчуючи кавою, чаєм, домашніми закрутками, консервами. Теплі речі відправляємо, тому що вже наступає холодна пора. Тому треба, щоб хлопці могли нормально спати, щоб вони були у нормальному стані та були готові до будь-яких несподіванок на фронті”.

Всього вантажівкою на передову відправили 29 тонн гуманітарної допомоги.

Репортер – Тетяна Шабанова, камера – Анатолій Віцемішин, відеомонтаж – Антон Марчевський.
“ТМЦ.ІНФО”, 28 вересня 2015 року.