Публікації
09:34
20 Червня
688

21-22 червня у деяких мікрорайонах Тернополя не буде води

Публікації

У Тернополі з 21 червня по 22 червня через проведення ремонтних робіт на насосних станціях та водопровідних мережах  у деяких мікрорайонах міста не буде води.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

З 1:00 год 21 червня до 23:00 год 22 червня буде тимчасово припинено водопостачання мікрорайонів «Сонячний», «Аляска», «Північний», «Східний», «Канада», «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», «Березовиця», а також довколишніх сіл.

Водопостачання буде у центральній частині міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк».

У відомстві зазначили, що на вулицях Клінічна, Михайла Коцюбинського, Підгородня, Текстильна, Поліська (промислова зона), просп. Злуки, 1-25 (непарний бік) можливі перебої у водопостачанні.

Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях: Бродівська, Лук’яновича, Андрія Малишка, Омеляна Польового, Оболоня, Софії Стадникової, Чернівецька, тобто, може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Тернополянам рекомендують завчасно зробити необхідні запаси води, оскільки, через інтенсивне використання водомереж великою кількістю споживачів, якість води у пізні години 20 червня може погіршитись.

Після завершення робіт впродовж дня 23 червня воду перед вживанням радять прокип’ятити.