ЦВК затвердила новий склад Тернопільської ОВК № 163

Сьогодні вранці на засіданні Центральної виборчої комісії було затверджено новий склад окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №163 в місті Тернополі, який було розпущено кількома днями раніше. До нового складу входить 29 осіб.

Головою комісії призначили Василя Михальського (суб’єкт подання – кандидат Володимир Петров). Заступник голови комісії – Володимир Бойко (суб’єкт подання – кандидат Юлія Тимошенко), секретар комісії – Наталія Закалюк (суб’єкт подання – кандидат Юрій Дерев’янко).

Також на цьому засіданні вказаній ОВК було доручено поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений нею спосіб.

Нагадуємо, що 12 березня 2019 року Центральна виборча комісія припинила діяльність ОВК №163 в місті Тернополі і розпустила весь її склад – постанова № 534. Причиною стало порушення законодавства при формуванні дільничних комісій.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.