Трошки цифр про вибори

31 березня в Україні пройдуть вибори Президента.

В цій статті ми подаємо підбірку різних статистичних даних – перелік кандидатів, сума виділених коштів для роботи окружних виборчих комісій, кількість територіальних виборчих округів і виборців і інше.

Отже, 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів на посаду Президента на чергових виборах 31 березня. Загалом зареєстровано 44 кандидатів: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Аркадія Корнацького, Олександра Вілкула, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Олександра Мороза, Іллю Киву, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Інну Богословську, Юрія Дерев’янка, Миколу Габера, Романа Безсмертного, Віктора Бондара, Віктора Кривенка, Сергія Кривоноса, Сергія Носенка, Руслана Ригованова, Юрія Тимошенка, Василя Журавльова, Андрія Новака, Петра Порошенка, Юрія Кармазіна, Юлію Литвиненко, Олександра Ващенка, Володимира Петрова, Олександра Соловйова та Дмитра Гнапа.

Згідно з інформацією ЦВК, кошторис витрат на підготовку та проведення майбутніх президентських виборів становить 275 млн. 978 тисяч 531 грн. Нещодавно, 27 лютого, відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук. Серед інших питань, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 143 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 885 млн. 287 тис. 758 гривень.

Нагадаємо, що голосування мешканців Тернопільщини буде організовано на 5 територіальних виборчих округахВиборчих дільниць на постійній основі в Тернопільській області є 1 182, а в місті Тернополі – 89.

За даними Державного реєстру виборців кількість виборців, які потенційно будуть включені в списки виборців, становить 29 млн 897 тисяч 548 особи. А кількість виборців у Тернопільській області становить 828 218 осіб, включаючи громадян з відміткою про вибуття. Число виборців у місті Тернополі дорівнює 182 038 осіб.

Також, слід зазначити, 38 кандидатів на пост Президента України подали кандидатури до складу окружних виборчих комісій у територіально виборчих округах Тернопільської області. Загалом до складу виборчих комісій увійшли 183 особи. Про це повідомляють спостерігачі Громадської мережі ОПОРА. Також за даними цієї організації до початку роботи окружних виборчих комісій 12 із 44 кандидатів у Президенти зареєстрували своїх довірених осіб у територіально виборчих округах Тернопільської області.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.