Тепер кожен охочий зможе прочитати про обіцянки топових кандидатів

В Тернополі представили інтернет-платформу «Вибори 2019. За кого голосувати?». Вчора була перша презентація – в Дніпрі, а за тиждень відбудуться презентації у всіх обласних центрах країни. Презентацію провела Юля Ковальчук, координатора ГО Центр UA у Тернопільській області.

Даний проект, на думку розробників повинен допомогти виборцю краще розібратися в тому, що являють собою кандидати в Президенти України. Не потонути в океані обіцянок, що линуть з моніторів ТБ і білбордів на наших вулицях, а детально вивчити їхні програми.

Для аналізу організатори цієї програми взяли 10 кандидатів, які, за версією відомих соціологічних компаній, на виборах набирають найбільше голосів, і поставили за мету подивитися на обіцянки кандидатів в тих сферах державної політики, де президент має вплив, згідно своїх повноважень. А також бралися до уваги ті сфери, де він може накладати вето (економіка, медицина). Якщо в кандидата немає позиції з якогось питання, то там так і вказано, каже Юля Ковальчук.

Отже, щоб розібратися, що являють собою топові кандидати на посаду Президента України, вам потрібно зайти на сайт Української правди в розділ «Вибори 2019». На трьох вкладках – «Кандидати», «Сфери політики» і «Тест» – виборець зможе почерпнути багато цікавої і цінної інформації про кандидатури наших потенційних майбутніх лідерів.

 

Репортер: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.