Що буде в бюлетені

Розглянувши заяви п’ятьох кандидатів про відмову балотуватися кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України, ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня. Нагадуємо, що з перегонів знялися наступні кандидати: Сергій Кривонос, Андрій Садовий, Дмитро Добродомов, Дмитро Гнап і Євгеній Мураєв. Відтак, бюлетень для голосування в день виборів міститиме прізвища 39 кандидатів на президентський пост та відомості про них.

Текст бюлетеня друкуватиметься на аркуші з одного боку. Це буде аркуш пісочного кольору розміром 200 х 800 мм. з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів.

Також ЦВК постановила, що виборчі бюлетені виготовлятимуться для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці.

Нагадаємо, що 8 лютого 2019 року ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів. Всього на той момент було зареєстровано 44 кандидати на пост Президента України:

Шевченко І.А., Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І., Купрій В.М., Мураєв Є.В., Гриценко А.С., Балашов Г.В., Богомолець О.В., Шевченко О.Л., Насіров Р.М., Бойко Ю.А., Ляшко О.В., Корнацький А.О., Вілкул О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомов Д.Є.,Мороз О.О., Кива І.В., Кошулинський Р.В., Данилюк О.В., Тарута С.О., Смешко І.П., Богословська І.Г., Зеленський В.О., Габер М.О., Дерев’янко Ю.Б., Безсмертний Р.П., Бондар В.В., Носенко С.М., Кривенко В.М., Кривонос С.Г., Ригованов Р.О., Тимошенко Ю.В., Новак А.Я., Журавльов В.М., Порошенко П.О., Кармазін Ю.А., Литвиненко Ю.Л., Ващенко О.М., Петров В.В., Гнап Д.В., Соловйов О.М.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.