Жінки золотого віку побачать себе по-новому

Щотижня усього за один день одну з учасниць відділення денного перебування для людей пенсійного віку будуть змінювати відомі тернопільські дизайнери одягу, перукарі та візажисти. Таким соціальним проектом “Красуня за один день” організатори планують привернути увагу до людей похилого віку.

Ірина Семенишин, завідувач відділення денного перебування людей пенсійного віку ТМТЦСОН :

В нас обслуговується багато людей пенсійного віку, ми сьогодні обирали жінку гарну, красиву Ніну Іванівну Шалденко, тому що вона дуже активна, дуже часто відвідує наші заходи, жінка, яка постійно хоче вчитися чогось нового, яка співає гарно, з активною життєвою позицією

Ніна Шалденко, учасниця проекту “Красуня за один день” :

Мені було дуже цікаво, ми зустрілися спочатку в салоні одягу Оксани Бачинської, підібрали одяг, а потім прийшли в салон краси зробили макіяж, зачіску, мені дуже приємно, ніколи не приходилось ось таке мати і я вперше відкриваю такий захід. Я дуже задоволена.

Юлія Акименко, візажист, учасниця проекту “Красуня за один день” :

Я давно про це мріяла взяти участь, бути частинкою у такого проекту і коли мені запропонували бути частинкою цього свята, я була безмежно щаслива.

Мар’яна Пістун, перукар, учасниця проекту “Красуня за один день” :

Дуже сподобалось, дуже приємна жіночка, така добра, хороша, розказувала так багато про себе цікавого, нам дуже сподобалось, це найкраща модель.

Організатори проекту – тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення відділення денного перебування, запрошують до співпраці усіх підприємців міста та небайдужих людей.

Лілія Кульчицька, інструктор з трудової терапії відділення денного перебування людей пенсійного віку ТМТЦСОН :

ідея виникла спонтанно, жіночий настрій напряму залежить від того, як жінка виглядає, для того, щоби підіймати настрій нашим пенсіонерам, ми започаткували такий проект, щоб вони були красунями, гарно себе почували, впевнено. Знайшли партнерів, візажистів, дизайнера одягу, яка вдягає для доповнення образу і ось так стартували сьогодні.

Репортер – Олена Мудра

Камера – Віталій Цицура

Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 12 вересня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

 

Теги: