ЖЕК, який не вирішує проблеми мешканців: що робити? – коментує юрист

Дочірнє підприємство «Люкс-житло» приватного підприємства «Люкс», яке має надавати мешканцям будинку номер 15 по вулиці 15 квітня, житлово-комунальні послуги, не реагує на звернення мешканців будинку щодо проблемного підвального приміщення.

Люди близько двох років оббивають пороги усіх можливих установ, щоб зрозуміти, чому, сплачуючи гроші за послуги ДП «Люкс-житло», яке розташовано у їхньому ж будинку ситуація з підвалами не змінюється.
Мешканці також звернулись щодо надання фінансової звітності по роботі, проведеною установою у їх будинку, у відповідь отримали документ у якому вказується, що послуга отримання такої звітності є платною.

На сайті приватного підприємства «Люкс» є перелік виконаних робіт по поточному ремонту житлового фонду за 2017 р., але про ремонт підвальних приміщень та заміни труб жодного слова.

Як можна побачити на відео, двері відкриті не тільки до підвалу, а й до щитової, що може бути небезпечним, як дітям, так і дорослим. Що робити мешканцям, коли ЖЕК не ліквідовує проблеми у їх будинку – коментує юрист.

Репортер – Ольга Демчук
Камера – Дмитро Лехман
Начитка – Олена Мудра
Монтаж – Віталій Цицура
“ТМЦ.ІНФО”, 1 грудня 2018 року