З другої половини вересня школярів чекатимуть на технічних гуртках

Показати юним тернополянам привабливість технічних гуртків було на меті організаторів «Дня відкритих дверей» Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Йосип Кохан, директор ТОКЦНТТШУМ:

Розказали дітям про всі гуртки, які працюють в нашому центру – це ті гуртки, які працюють за адресою Січових Стрільців – це фотоаматори, комп’ютерна техніка, веб-дизайн, технічний дизайн, початкове-технічне моделювання, радіоелектроніка, радіоконструювання, і працює дитяча мультиплікаційна студія, в цьому приміщенні займаються спортивно-технічні гуртки – це картинг, гурток спортивної радіопеленгації, гурток судномоделювання, автомоделювання, автотрасове моделювання, космічного моделювання, і, гурток, який вже рік працює – гурток повітряних зміїв.

Школярі та їх батьки побачили готові до занять лабораторії центру, а саме спортивно-технічного комплексу та поспілкувались з керівниками гуртків.

Тарас, учень ЗОШ №4, гість«Дня відкритих дверей»:

Мені сподобалось, що тут можна складати двигуни і чіплять їх на всякі літаки
– чим би ти хотів займатись?
Складати машини і ось такі літаки.

Олеся, гостя «Дня відкритих дверей»:

Вважаю, що для хлопчика корисно гуртки, де саме ручна робота, тепер дуже мало дітей вміють щось таке робити самі, більше в комп’ютерах, хотілось би, щоб дитина щось вміла зробити сама і в майбутньому я думаю мій син згодиться.
«Допомагають дітям засвоїти навики, які знадобляться при виготовленні виробів у гуртку «Спортивно -технічного моделювання»

Лілія Лізогуб, керівник гуртка «Спортивно -технічне моделювання»:

В нашому гуртку дітки навчаються правильно витинати, розмічати, креслити, розташовувати деталі на поверхнях, ми працюємо з пінопластом, з картоном, з фанерою, зі склом, вони розвивають моторику рук. Отримують діточки тут початкові ази і потім переходять в наступні гуртки, які ідуть складніші за профілями, це авто, авіа, судно, ракето моделювання.

Заняття у гуртках безоплатні. Групи до 15 вихованців. Набір здійснюють за заявами дітей та за згодою батьків.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Дмитро Лекхман
Монтаж – Анастасія Цінкевич
“ТМЦ.ІНФО”, 05 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: