Ярмарок спорту яскраво про здоровий спосіб життя – розказали тернополянам

У Тернополі відбувся “Ярмарок спорту”. Тернополянам свої найцікавіші родзинки представили біля 50 команд, від спортивних і танцювальних клубів. Такий захід у нашому місті відбувся втретє.

Тарас Пастух, народний депутат України, голова обласної організації «Політичної партії «Обєднання «Самопоміч»»:

Ми побачили проблему в комунікації, про те, що батьки не знають куди піти, а інколи школи не знають, де тих дітей знайти. І тоді, власне, виникла ідея провести такий ярмарок спорту, куди би запросити ті спортивні школи, клуби, і, щоб вони могли показати свої досягнення, запросити з іншої сторони дітей, запросити батьків, щоб вони побачили рівень наших тернопільських досягнень.

Сергій Лупак, співоорганізатор «Ярмарку спорту»:

Ми сьогодні можемо побачити різні виступи, як танцювальних, так і спортивних гуртків, сьогодні в нас є більше сорока гуртків. Батьки зі своїми дітьми можуть пройтися до кожного гуртка і до кожної ячейки підійти, можна записати на один з гуртків. Тут, можливо сказати, своєрідна конкуренція іде між школами і кожен намагається показати, що він може краще у порівнянні з іншою школою.

Усі, хто завітав на ярмарок, змогли побачити показові поєдинки-спаринги боксерів, борців та майстрів східних бойових мистецтв. Виступи спортсменів-екстремалів та виступи танцювальних колективів. На спеціальних майданчиках пройшли майстер-класи під керівництвом досвідчених тренерів та майстрів спорту.

Теодор, тренер з панкратіону і треплінгу, спортивний клуб «Центуріон»:

Любий вид спорту, у тому числі наш, він виховує в дитині характер, самодисципліну, силу волі. Панкратіон він є універсальним тим, що діти  можуть окремо боротися, тобто без техніки ударів, потім, коли вони вже підростають, тоді вже вдягають рукавички і можуть виступати на змаганнях по ударній техніці.

Михайло Королик, тренер з флорболу, спортивний клуб «Вікторія»:

Флорбол відрізняється від других видів спорту, які є, тому що, це подібне до хокею, але не хокей – ключка, м’ячик, спортивний зал, паркет. Діти, які займаються в мене 5, 6 років, змінились в хорошу сторону. Багато тренерів до мене підходили і казали – ось ця дитина, вона помінялась. Цього року “Ярмарка спорту” показує хороший рівень організації, волонтери тримають зв’язок з кожною локацією, яка є на святі.

Що побачили важливе для себе на “Ярмарку спорту” тернополяни різного віку?

Анжела Вікторовська, відвідувач «Ярмарки спорту»:

Я дуже би хотіла, щоб діти і дорослі в комп’ютерах не сиділи, а щоб більше старалися займатися спортом, танцями, бо то є відкрите життя.

Степан Критишин, відвідувач «Ярмарки спорту»:

Я думаю це добре, коли дитина змалечку вчиться переборювати свої страхи, вчиться перешкоди в своєму житті долати і це загартовує, звичайно.

Таня, учасниця «Ярмарки спорту»:

Сьогодні всі показували свої таланти, всі різні клуби нашого Тернополя, і всі хотіли показати якнайкраще, щоб всі також захотіли тим займатися. Мені саме найбільше запам’яталось, як танцювали на пілонах, і це дуже красиво, і ніжно.

Ярослав, учасник «Ярмарки спорту»:

Сьогодні я прийшов на “Ярмарок спорту”. Я вирішив займатися танцями, тому що мені це дуже сподобалось.

Ангеліна, учасниця «Ярмарки спорту»:

Дякую нашому тренеру, Ірині Олегівні, що нас дуже гарно вчить танцювати, і я їй бажаю успіху, щоб вона і далі так тренувала дітей.

Захід відбувся в торговельно-розважальному центрі «Подоляни».

Ольга Демчук, репортер:

Сьогодні ми з вами побували на «Ярмарку спорту», і ми дізнались наскільки важливо займатися спортом дітям, саме для збереження їхнього здоров’я. З вами була я, Ольга Демчук, Віталій Цицура, ТМЦ-Інфо.

Репортер – Ольга Демчук, Олена Мудра
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Віталій Цицура

“ТМЦ.ІНФО”, 17 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.