Вулицями міста відбувся автопробіг щодо підтримки автомобілів на єврономерах

Автопробіг в підтримку прийнятого законопроекту по розмитненню автомобілів провела організація «Авто Євро Сила». Мета акції – привернення уваги громадськості та місцевих депутатів, щодо питань легалізації автівок з єврономерами.

Ігор Красновський, керівник Тернопільського осередку “Авто Євро Сила”:

З 4 вересня депутати виходять після канікул на роботу і після цього невідомо коли буде друге читання цього ж законопроекту. У другому читанні повинні поставити його на голосування. Також будуть оголошенні ті правки, які подало Всеукраїнське громадське об”єднання “Авто Євро Сила”.

Основна ціль – це зменшення аксцизу. Яким саме чином: зняти з окопування ставки аксцизу вік автомобіля, щоб взагалі там не фігурував. Біля 100 автомобілів зібрались у Тернопільському аеропорту.

Дмитро, учасник “Авто Євро Сила”:

Ми звичайні люди, не бізнесмени, не олігархи, але хочемо мати комфортний та зручний автомобіль і таке розмитнення як в Європейському Союзі. Ціль одна, ми стараємось не тільки для себе, а й для дітей, щоб у майбутньому вони мали не жигулі чи якісь копійки, а нормальний комфортний та безпечний автомобіль.

Артур, учасник “Авто Євро Сила”:

Ми боремось за нормальне прозоре розмитнення для кожного українця, наголошую. щоб вони звернули на нас увагу щоб не платили люди по 5 чи 4 тисячі євро за розмитнення автомобілів По завершенні активісти записали звернення до народних депутатів.

Репортер- Тетяна Муран

Камера –Тетяна Муран

Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 30 серпня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.